خدمات ماشین بازار

ماشین‌بازار به صنعتگران کمک می‌کند که با خرید اقساطی تجهیزات و ماشین‌آلات مورد نیاز خود، با کمترین میزان درگیر کردن نقدینگی شرکت، خط تولید خود را راه‌اندازی کرده و با درآمد حاصل از عملکرد دستگاه، هزینه خرید دستگاه پرداخت شود. ما به واسطه نهادهای مالی متنوع و متعدد همکار، متناسب به شرایط شما، امکان خرید اقساطی ماشین‌آلات صنعتی مورد نیاز شما را فراهم می‌کنیم.

اطلاعات بیشتر

با کمک ماشین بازار شما می‌توانید به محدوده‌ی وسیعی از خدمات مالی و اعتباری دسترسی پیدا کنید. خدماتی از قبیل تامین مالی طراحی و ساخت ماشین‌آلات، تامین مالی راه‌اندازی یا توسعه خطوط تولید، دریافت تسهیلات سرمایه در گردش، خرید دین، گشایش اعتبار اسنادی، دریافت ضمانت نامه‌های پیمان و تعهد پرداخت و سایر خدمات مالی مورد نیاز شرکت های تولیدی و صنعتی.

اطلاعات بیشتر

واحدهای صنعتی می‌توانند با کمک مشاورین خبره ماشین بازار در راستای توسعه کسب و کار خود قدم بردارند. مشاوره های ماشین بازار در زمینه های مختلف از جمله توسعه بازار، امور ترویجی و رسانه ای، فرآیند دریافت تاییدیه دانش بنیان، استفاده از ظرفیت های دانش بنیان از جمله اعتبار مالیاتی و … می باشند.

اطلاعات بیشتر

اگر قصد خرید ماشین‌آلات و تجهیزات برای راه‌اندازی یا توسعه خطوط تولید خود را دارید، می‌توانید با کمک کارشناسان فنی خبره ماشین‌بازار از جزییات مشخصات فنی و عملکردی تجهیزات موجود در بازار مطلع شده و با مقایسه مدل‌ها و برندهای مختلف با خیالی آسوده اقدام به خرید نمایید. همچنین در صورتی که برای بهینه‌سازی با رفع مشکل خط تولید خود نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما می‌توانند با بازدید از خط تولید و بررسی موضوع در حل مشکل به کمک شما بیایند.

ما در ماشین بازار به دنبال مشارکت در سرمایه گذاری در طرح های مختلف صنعتی با محوریت صنعت تولید ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته هستیم. مشارکت در تامین مالی راه اندازی خط تولید، مشارکت در بازاریابی و فروش و سایر شیوه های مشارکت و در قالبهای متناسب با طرح پیشنهادی صورت خواهد گرفت.

از این خدمت بزودی رونمایی می شود…

متاسفانه، خطای ناشناخته ای در سیستم رخ داده است!
لطفا پس از بررسی شرایط و اطلاعات، دوباره تلاش کنید.
تلاش دوباره