باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان ماشین بازار

هر عضو حقیقی و حقوقی متقاضی خرید ماشین آلات صنعتی می تواند ضمن تماس با واحد پشتیبانی فروش به شماره 02191016226 داخلی 202 پس از ثبت اطلاعات، عضو باشگاه مشتریان ماشین بازار شده و در یکی از سطوح برنزی، نقره ای و طلایی قرار گیرد .

اما مزیت عضویت در باشگاه مشتریان و فعالیت در سطوح مختلف چیست؟ و نحوه تغییر سطح در باشگاه مشتریان چگونه است؟

مشتریان برنزی

این سطح مربوط به مشتریانی است که به تازگی عضو باشگاه مشتریان شده و قصد خرید ماشین آلات صنعتی را دارند، در این مرحله افراد می‌توانند از تسهیلات خرید اقساطی بهره مند شوند و از مشاوره مالی برای دریافت این تسهیلات استفاده نمایند.

 

مشتریان نقره ای

این سطح مربوط به مشتریانی است که قصد دارند برای بار دوم از خدمت مشاوره دریافت تسهیلات خرید اقساطی استفاده نمایند، در این حالت افراد می توانند با معرفی خریداران جدید (یک یا دو خریدار) علاوه بر دریافت اعتبار مالی ویژه ای برای پرداخت هزینه هایی همچون، هزینه حمل دستگاه، هزینه تعمیر، مشاوره توسعه کسب و کار، امور رسانه ای و غیره و از تخفیف تا 100 درصد هزینه مشاوره مالی بهره‌مند شوند

مشتریان طلایی

این سطح مربوط به مشتریانی است که قصد دارند برای بار سوم از خدمت مشاوره دریافت تسهیلات خرید اقساطی استفاده نمایند در این حالت افراد می توانند مانند سطح نقره ای از اعتبار مالی برای دریافت خدمات و همچنین تخفیف در هزینه مشاوره تامین مالی بهر مند شوند با این تفاوت که در هر دوبخش از اعتبار و تخفیف مالی بیشتری استفاده خواهند کرد. 
 

باشگاه مشتریان

هر عضو حقیقی و حقوقی متقاضی خرید ماشین آلات صنعتی می تواند ضمن تماس با واحد پشتیبانی فروش به شماره 02191016226 داخلی 202 پس از ثبت اطلاعات، عضو باشگاه مشتریان ماشین بازار شده و در یکی از سطوح برنزی، نقره ای و طلایی قرار گیرد

 

اما مزیت عضویت در باشگاه مشتریان و فعالیت در سطوح مختلف چیست؟ و نحوه تغییر سطح در باشگاه مشتریان چگونه است؟
 

جزییات اقدامات لازم و امتیازات فعالیت در باشگاه مشتریان و محل مصرف این امتیازات به شرح جداول زیر است

سطوح مشتریان

جدول سطوح مشتریان در باشگاه مشتریان ماشین بازار

کد معرف چیست و چگونه می توان از آن استفاده کرد؟

هر فرد حقیقی و حقوقی پس از تماس با ماشین بازار و عضویت در باشگاه مشتریان، پیامکی دریافت می کند که حاوی کد یکتای عضویت در باشگاه مشتریان است. خریداران عزیز می توانند برای بهره مندی از امتیازات مشتریان نقره ای و طلایی (مطابق جدول فوق) کد عضویت خود را در اختیار افراد و خریداران دیگر قرار داده تا آنها در زمان ثبت نام و عضویت در باشگاه مشتریان، آن کد را با راهنمایی پشتیبانان فروش به عنوان کد معرف خود ثبت نمایند. در این حالت شخص اول که کد عضویت متعلق به ایشان بوده، می تواند در خرید های بعدی خود از مزایای مشتریان نقره ای و طلایی استفاده نماید.
شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از فرایند استفاده از کد معرف با پشتیبانان ماشین بازار تماس حاصل نمایید.


اعتبار مشتری

جدول محل مصرف اعتبار مالی ویژه حاصله از فعالیت در باشگاه مشتریان

 

 اعتبار مالی ویژه چیست و محل مصرف آن کجاست؟

تمامی خریدارن با توجه به سطح عضویت خود در باشگاه مشتریان، می توانند از 0/5 تا 2 درصد قیمت دستگاه را مطابق جدول سطوح مشتریان، به عنوان اعتبار مالی دریافت نموده و از آن برای پرداخت هزینه هایی همچون هزینه حمل، تعمیر و نگهداری، تهیه محتوی تبلیغاتی، خرید قطعات، شرکت در نمایشگاه ها و غیره استفاده نمایند.

 

بر این اساس تمامی خریداران محترم ماشین آلات صنعتی می توانند طی تماس با کارشناسان ماشین بازار به شماره 02191016226 داخلی 202 با عضویت در باشگاه مشتریان، قبل از خرید، از تمامی امتیازات، امکانات و سطح خرید خود، مطلع شوند و با آگاهی، اطمینان و قیمت مناسب دستگاه مورد نظر خود را به صورت نقد و اقساط خریداری نمایند

متاسفانه، خطای ناشناخته ای در سیستم رخ داده است!
لطفا پس از بررسی شرایط و اطلاعات، دوباره تلاش کنید.
تلاش دوباره